HAKKIMIZDA

Endüstri Kimyasal Maddeler San. Tic. Ltd. Şti., Su Şartlandırma Kimyasalları konusunda 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile üretim, satış, teknik servis, proje ve danışmanlık hizmetleri sunan bir mühendislik ve kimya firmasıdır.

Amacımız en yeni teknolojileri kullanarak; sanayi kuruluşlarında bulunan buhar kazanı ve soğutma kulesi gibi suyla teması bulunan sistemlerin mümkün olduğunca sorunsuz çalışmasını sağlamak, plansız duruşlara mani olmak, işletme maliyetlerini düşürmek ve ilgili sistemlerin ömrünü uzatmaktır.

VİZYON

Sektörde alanının öncü firması olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerinin ilk tercihi olarak süreklilik sağlamak.

MİSYON

Faaliyette bulunduğumuz sektörde kendimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

KALİTE POLİTİKASI

Ürettiğimiz ürünlerde müşteri taleplerini doğru anlamak, talepleri zamanında cevaplamak, uygun fiyat vererek kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Çalışmalarımızda iş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuatının gereklerini yerine getirmek, tüm faaliyetlerimizde çevreyi korumaya yönelik yasal mevzuatlar çerçevesinde en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensibimizdir.